Akademie Anahita

Plavecký způsob motýlek

Představíme si, jak učit klienty různého věku plavat a zdokonalovat plavecký způsob motýlek. Ukážeme si, jak procvičit jednotlivé dovednosti.

Datum

22. 9. 2024 (Ne)

Čas

9:30 - 17:00

Cena

3 340,00 Kč

Místo konání

Anahita Černý Most
Skorkovská 1511, Praha 9 - Černý Most
Kategorie

Organizátor

AKADEMIE ANAHITA s.r.o.
Email
akademie@anahita.cz
Přihlásit

Rozsah a lektor:

  • 1 denní workshop
  • povede Monika Pošmourná

Pro koho je kurz určen:

  • Seminář je určený pro všechny, kteří se zabývají nácvikem plaveckých způsobů nejen u dětí. Pro ty, kdo chtějí začít učit i motýlka a neví jak na to i pro ty, kdo ho již učí a rádi by získali nové náměty do výuky.

Obsah kurzu:

Představíme si, jak učit klienty různého věku plavat a zdokonalovat plavecký způsob motýlek. řekneme si, kdy je možné začít do lekcí zařazovat prvky tohoto plaveckého způsobu. Ukážeme si způsoby, jak procvičit jednotlivé dovednosti. Naučíte se stanovit si cíle jednotlivých lekcí, ale i celého kurzu s ohledem na konkrétní skupinu:

  • technika a didaktika plaveckého způsobu motýlek
  • diagnostika a odstraňování chyb
  • využití ploutví při nácviku motýlka
  • praxe – vše si vyzkoušíte a prožijete v bazéně v roli trenéra i klienta

Výstupy:

Naučíte se, jak postupovat při výuce motýlku. Rozšíříte si repertoár cviků. Procvičíte si, jak poznat a odstranit chyby. Vše si vyzkoušíte sami na sobě. Díky tomu, že si vše na sobě vyzkoušíte, zlepšíte si i svůj styl 🙂 Malé ploutve si vezměte s sebou.

Rezervovat místo v kurzu

Plavecký způsob prsa

Představíme si, jak učit klienty různého věku plavat a zdokonalovat plavecký způsob motylek. Ukážeme si způsoby, jak procvičit jednotlivé dovednosti. Naučíte se stanovit si cíle jednotlivých lekcí, ale i celého kurzu s ohledem na konkrétní skupinu.

Zadejte počet osob, které přihlašujete.
Vstupenka Plavecký způsob prsa je vyprodána. Můžete vyzkoušet jinou vstupenku nebo jiné datum.