Šetřeme svůj hlas

Termín: 18. 1. - 19. 1. 2020
Cena: 3 450 Kč

Termín: 18.-19. ledna 2020

Místo:    Anahita Černý Most, Skorkovská 1511, Praha 9 (obchodní zóna Černý Most vedle Makra). Možnost parkování u provozovny.

Rozsah: 2 dny, 9,30 – 17 hodin

Seminář povede Radka Svobodová

Vystudovala Divadelní akademii múzických umění. V současné době pracuje jako pedagog dramatické výchovy na Karlově univerzitě v Praze, a jako divadelní pedagog v ZUŠ.

Během posledních let vedla mnoho různých workshopů pro děti, mládež i dospělé. Ze seminářů pro dospělé účastníky byla většina zaměřena na dramatickou výchovu, dále techniku řeči, nonverbální komunikaci, herecké dovednosti, tvorbu představení a loutkové divadlo.

Tyto dílny se konaly samozřejmě v České republice, ale také v Německu, Slovinsku, Japonsku, USA, Maďarsku, Lucembursku, Slovensku, opakovaně v Rakousku (včetně kurzu pro univerzitu ve Vídni a workshopu na Světovém kongresu dramatické výchovy), dále na ICE univerzitě ve Velké Británii, univerzitě v Corku v Irsku, univerzitě Aveiro v Portugalsku a univerzitě Umea ve Švédsku.

Registrace

Fakturační údaje

Storno podmínky:
V případě stornování přihlášky 30 a více dnů před zahájení kurzu se vrací kurzovné v plné výši. Při stornování 10-30 dnů před zahájením kurzu činí stornopoplatek 50% z ceny kurzu. Při stornování méně než 10 dnů před zahájením kurzu bude účtován stornopoplatek ve výši 100% ceny kurzu.

Upozornění:
Závazná přihláška se stává platnou uhrazením kurzovného v plné výši. Zaplacením vyjadřujete souhlas se storno podmínkami.